Олімпіади

  Починаючи з 2002 року, кафедра вищої та обчислювальної математики щорічно проводить олімпіади з вищої математики для студентів першого та другого курсів інженерно-технічних спеціальностей. Участь студентів в олімпіаді є одним із перших кроків до майбутньої наукової діяльності здібних студентів.         
            Традиційно на кожній олімпіаді студентам пропонується розв’язати 8 завдань, за правильне розв’язання яких сумарно можна набрати максимум 40 балів. Як правило, кожного року переможець та призери олімпіади набирали 20 – 25 балів. Найкращий результат зафіксовано  у 2009 році, коли переможець олімпіади студент першого курсу ФКН Черненко С.А. правильно розв’язав 7 завдань і у підсумку набрав 35 балів. Черненко С.А. є неодноразовим учасником і призером всеукраїнських олімпіад з вищої математики для студентів у категорії «Т» (технічні спеціальності).
            Кафедра ВОМ бажає студентам ставати активними учасниками олімпіадного руху з вищої математики та інших дисциплін і запрошує всіх бажаючих брати участь в олімпіадах з вищої математики, які відбуваються у березні-квітні щороку.  
24.02.2016 викладачами кафедри вищої та обчислювальної математики Інституту комп'ютерних інформаційних технологій було проведено олімпіаду з математики для студентів ІКІТ, ІІДС, АКІ, ІАН та всіх бажаючих. До складу оргкомітету увійшли: професор Денисюк В.П., доцент Репета В.К., доцент Олешко Т.А. Участь в олімпіаді взяли більше 50 студентів. Олімпіаду було проведено для студентів 1 курсу і старших курсів.
 
Зразок завдань